ul. Batalionów Chłopskich 49a

70-760 SZCZECIN

+48 91 333 98 89

UMÓW WIZYTĘ

Pogoń Szczecin Business Club

Pogoń Szczecin to znana i ceniona piłkarska marka, ciesząca się uznaniem zarówno kibiców jak i mass mediów. Prestiżowe mecze drużyny Portowców transmitowane są na żywo w najważniejszych kanałach telewizyjnych w całej Polsce.

Pogoń Szczecin Business Club zrzesza sympatyków klubu z uznanych, prężnie rozwijających się środowisk biznesowych oraz przedsiębiorców z innowacyjnym podejściem do rozwoju swojej firmy.

Pogoń Szczecin Business Club to projekt nowy, który już cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Przemawiają za tym liczby: 19 klubów sportowych, przeszło 900 firm i roczny obrót w wysokości 55 mld złotych. Powstał on, aby połączyć świat sportu wraz ze środowiskiem przedsiębiorców.

Czym uwarunkowane jest tak duże powodzenie dla tej idei?

PSBC daje możliwość wymiany doświadczeń, poszerzenia obecnych kontaktów zawodowych jak i również pozyskania nowych, dzięki zaprezentowaniu się większej grupie odbiorców.

Pogoń Szczecin Business Club wspiera zarówno potencjał biznesowy jak i reklamowy partnerów, skupiony wokół klubu Portowców.

Klub organizuje również wiele eventów i akcji charytatywnych, które przyciągają nowych partnerów do firm członkowskich.

Śniadania biznesowe

Jest to niezwykle ważny, ekskluzywny, a zarazem elitarny przywilej dla członków Pogoń Szczecin Business Club. Jak sama nazwa wskazuje, są to wystawne spotkania w formie pysznych śniadań, wzbogacone o program dostosowany do indywidualnych potrzeb wszystkich uczestników. Daje to możliwość na pozyskanie nowych kontaktów biznesowych oraz integrację z innymi członkami PSBC.

Korzyści z przynależności do Pogoń Szczecin Business Club

Dzięki przynależności do klubu, każdy z członków ma możliwość wykorzystania haseł i logotypów dotyczących Pogoń Szczecin Business Club we własnych materiałach reklamowych. Dodatkowo, na oficjalnej stronie Pogoni Szczecin zostaje dodany profil partnera, wraz z przekierowaniem do jego indywidualnej strony www.

Do innych korzyści z przynależności do PSBC zaliczamy:

Pogoń Szczecin Business Club to stale rozwijająca się inicjatywa. Systematycznie wdrażane są nowe pomysły, których autorami w dużej mierze są Partnerzy klubu.